Statek u Rajtrů v Jizerských horách

Fotogalerie

ROUBENKA

Roubenka je původní stavení - prostornější a klidnější. Čekejte atmosféru jako u babičky. V Roubence najdete dvě studia a tzv. "Pokojík pro panenky"
Studio 2x2 má dvě neprůchozí ložnice, jídelnu s klidovou zónou a lednicí a koupelnu.

Studio 4+1 má velkou ložnici se čtyřmi lůžky, jídelnu s pohovkou a přistýlkou, koupelnu.

"Pokojík pro panenky" je malý prostý pokoj, který kouká do dvora Statku. Najdete v něm ledničku a pouze umyvadlo. WC je na patře a sprcha v přízemí.
Na patře je sdílená plně vybavená kuchyňka. Tu jsme nově kompletně zrekonstruovaly. Foto brzy obnovíme.

V přízemí domu je stylová společenská místnost s krbem, kde podáváme od 8 do 9:30 snídaně. V přízemním privatu bydlí též náše fenka, Vendulka.

Apartmán Jizerské hory Jizerská magistrála Ubytování Jizerské horyUbytování BedřichovPenzion BedřichovPension Jizerské horyKoupelna Studio 2x2Jizerská magistrála Penzion Jizerské horyStylové ubytováníPenzion Statek u RajtrůPenzion Statek Ubytování na horáchŠámalova chataUbytování LiberecKoupelnaRoubenka Roubenka Roubenka Roubenka Roubenka Penzion Statek u Rajtrů

STODOLA 1.PATRO - APARTMÁN

Moderní horské pokoje najdete ve Stodole. V prvním patře Stodoly je dětský koutek a apartmán se dvěma neprůchozíma ložnicema, kuchyňkou a jídelním stolem, koupelnou a WC. Jednotka má cca 55m2. Všechny kuchyňky jsou plně vybaveny - lednice, sporák, trouba, varná konvice, hrnce, nádobí -  není třeba vozit jar ani utěrky.

Ubytování Jizerské horyApartmán BedřichovUbytování BedřichovApartmán Jizerské horyJizerská 50Jizerská magistrálaPenzion Jizerské horyStodola Apartmán

STODOLA - 2. PATRO

V 2. patře Stodoly najdete čtyři jednotky - dvě rodinná studia (ložnice + obývák s rozkládací pohovkou + koupelna), jeden dvojlůžkový pokoj s koupelnou a jeden třílůžkový pokoj s koupelnou. V každém pokoji je lednice a TV. Ve společných prostorách je plně vybavená kuchyňka. Tu jsme nově kompletně zrekonstruovaly. Foto brzy obnovíme. 

BedřichovUbytování na horáchKrálovkaPenzion BedřichovCyklistika Pension Jizerské horyHorská kolaUbytování v kliduJizerské horyHezká dovolenáUbytování LiberecBedřichovJizerská magistrála Ubytování se snídaníKoupání Penzion Statek u RajtrůJanov nad NisouUbytování se snídaníMaliníkPrezidentská chataSedlo MaliníkStodola Pokoje

STATEK A OKOLÍ

Penzion Statek leží pod lesem schovaný nedaleko sedla Maliník. Roubenka se Stodolou tvoří malebný klídný dvůr. Od vrat Statku vede červené turistická stezka. Do stop Jizerské magistrály, stejně jako na vleky Ski Bižuterie je to cca 300metrů.